Kokių rūšių kūdikių drabužius siūlote šventėms?

Siūlome plačią kūdikių drabužių asortimentą įvairioms šventėms, įskaitant gimtadienius, Šv. Kalėdas, krikštynas ir kitas šventes. Mūsų kolekcijoje rasite sukneles, romperius, kombinezonus, bodžius, šventinius bei proginius rūbelius.

Kokiais dydžiais yra prieinami kūdikių drabužiai?

Siūlome įvairius dydžius, kurie atitinka skirtingas amžiaus grupes, paprastai nuo naujagimių iki 2-3 metų. Kiekviename produkto aprašyme bus nurodyti prieinami dydžiai.

Kaip nustatyti tinkamą dydį savo kūdikiui?

Norint nustatyti tinkamą dydį savo kūdikiui, rekomenduojame pasinaudoti mūsų dydžių lentelės pagalba, kurioje pateikiami matavimai kiekvienam dydžio intervalui. Jeigu neradote tinkamo dydžio būtinai parašykite mums, mielai padėsime iššsirinkti.

Ar jūsų kūdikių drabužiai pagaminti iš saugių ir patogų medžiagų?

Taip, mes skiriame pirmenybę kūdikių drabužių saugumui ir patogumui. Mūsų produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra minkštos, hipoalerginės ir neturi kenksmingų medžiagų. Suprantame kūdikių odos jautrumą, kad drabužiai būtų švelnūs ir nesukeltų dirginimo.

Kaip galiu užsisakyti prekes jūsų svetainėje?

Užsakyti prekes mūsų svetainėje labai paprasta. Tiesiog naršykite mūsų kolekciją, pasirinkite norimas prekes, pasirinkite tinkamą dydį ir pridėkite į krepšelį. Kai būsite pasiruošę atlikti užsakymą, sekite nurodymus, kad pateiktumėte pristatymo adresą ir tada mokėjimo informaciją. Pateikę užsakymą gausite patvirtinimo el. laišką. Siunta iškeliaus jau tą pačią dieną pas Jus greitai ir saugiai!

Kokius mokėjimo metodus priimate?

Priimame įvairius mokėjimo metodus, įskaitant kreditines/debetines korteles, „PayPal“ ir kitas saugias internetines mokėjimo platformas. Atsiskaitymo metu jums bus pateikti prieinami mokėjimo variantai, iš kurių galėsite pasirinkti.

Kokios yra jūsų pristatymo pasirinkimai ir pristatymo laikai?

Siūlome skirtingus pristatymo pasirinkimus, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir pageidavimų. Atsiskaitymo proceso metu galėsite pasirinkti jums tinkamiausią pristatymo būdą. Jūsų užsakymai visada išsiunčiami tą pačia dieną tad siuntos pasiekia Jus labai greitai.

Ar siunčiate užsakymus į užsienį?

Taip, siunčiame užsakymus į daugelį šalių. Tačiau, prašome atkreipti dėmesį, kad pristatymo laikas ir siuntimo kainos gali skirtis priklausomai nuo pristatymo vietos. Geriausiai apžvelkite mūsų pristatymo informaciją arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kad gautumėte konkrečią informaciją dėl tarptautinių užsakymų. Nepamirškite, jog perkant už daugiau negu 89,90 EUR , pristatymas nieko nekainuos.

Ar galiu grąžinti arba pakeisti prekes, jei jos netinka arba nesu patenkintas?

Taip, mes turime patogią grąžinimo ir keitimo politiką. Jei gauti kūdikių drabužiai netinka arba jūs nesate patenkintas savo pirkiniu, galite inicijuoti grąžinimą arba keitimą tam tikrame laiko tarpsnyje (kaip nurodyta mūsų grąžinimo politikoje). Prašome perskaityti mūsų grąžinimo/keitimo politiką, kad gautumėte išsamius nurodymus dėl proceso.

Kaip galiu susisiekti su jūsų klientų aptarnavimo komanda?

Jei turite papildomų klausimų, rūpesčių arba reikia pagalbos, mūsų atsidavusi klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti. Galite susisiekti su mumis per kontaktų formą mūsų svetainėje, el. paštu , Instagramo arba Facebook puslapyje. Lauksime Jūsų žinučių ir suteiksime geriausią aptarnavimą.

Įpakavimai

Mes teikiame ir šventinius įpakavimus Jūsų visoms progoms – gimtadieniams,  Šv. Kalėdoms, naujagimių dovanoms, krikštynoms. Galime aptarti Jūsų norus ir įpakuoti šventiškai Jūsų dovanas.

Ar galiu sekti savo užsakymą po jo išsiuntimo?

Taip, visiems išsiųstiems užsakymams teikiame sekimo galimybę. Kai jūsų siunta bus išsiųsta, mes pateiksime jums sekimo numerį ir nuorodą, kurioje galėsite stebėti pristatymo eigą. Jūs lengvai galėsite sekti savo siuntos būseną internetu.

Ar kūdikių drabužiai gali būti skalbiami skalbimo mašinoje?

Taip, dauguma mūsų kūdikių drabužių gali būti skalbiami skalbimo mašinoje. Rekomenduojame laikytis prie kiekvieno drabužio pateiktų priežiūros instrukcijų, kad būtų užtikrintas tinkamas valymas ir priežiūra.

Ar siūlote nuolaidas ar akcijas?

Taip, mes nuolat siūlome nuolaidas ir akcijas rūbams arba ypatingomis progomis. Sekite mūsų svetainę arba prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad būtumėte informuoti apie naujausius pasiūlymus, pardavimus ir akcijas. Taip pat kartais suteikiame ypatingas nuolaidas mūsų ištikimiausiems klientams.